לייפסטייל

אומרים שלום לכתמי העור – הלגה רקנטי

4 באוקטובר 2016

איך שקיבלתי מידע על המכון של הלגה רקנטי, הבנתי שזהו מקום מיוחד התיאור על הטיפולים הייחודים סיקרן אותי
ואכן לא התבדתי איך שכף רגלי דרכה על מפתן המכון קיבלו אותי ביחס אישי ומלבב פקידת הקבלה דרשה לשלומי, הושיבה אותי ודאגה שאשתה מים, היועצת הבכירה סימה, הכניסה אותי לחדרה וסיפרה לי בהרחבה על השיטה ששואפת ליצור שינוי אמיתי באיכות חייהם של המטופלים ולהעניק להם ייעוץ שוטף וכלים לשמירה על התוצאות.

המכון מעניק פתרונות אסתטיים מתקדמים לבעיות עור ופועל על פי שיטת Helga, אשר פותחה על ידי הלגה רקנטי. 
הטיפולים שמוענקים במכון הם מהמתקדמים שקיימים בשוק, משלבים פורמולות בלעדיות, תוספי מזון ושימוש במכשור מתקדם.
התהליכים משלבים ידע טיפולי ואסתטי מעמיק במגוון תחומים – החל מכימיה ורפואה קוסמטית ועד לרפואה סינית והשפעתן של תרופות על העור. כדי לטפל בשורש הבעיה ולהבטיח פתרון מלא, מורכב כל תהליך מסדרת טיפולים.
סימה ביקשה ממני להסביר לה במה ארצה לטפל. בחרתי להתמקד בפיגמנטציה שיש לי בעור הפנים ומציקה לי ובמיצוק הסנטר, לכן הומלץ לי על ידיה לעבור טיפול בשם פוטו Rejuvenation. הוסבר לי כי להבדיל ממרבית הטיפולים הקיימים כיום בשוק, הכוללים עבודה על שכבת העור החיצונית, הטיפול אצל הלגה ייחודי מכיוון שהוא חודר לתוך שכבת העור בעזרת הבזקי חום, ובכך עובד בעומק העור ומכווץ את הרקמה הפנימית.
הסיבים בשכבה הפנימית של העור עשויים חלבון, וכאשר החלבון בא במגע עם חום, הוא מתפשט וגורם לרקמה הסיבית להתכווץ (בדיוק כמו חלבון הביצה ששמים על המחבת…). היתרון הוא בכך שבמכון עובדים עם מגוון מכשירים הפועלים באורכי גל שונים ויוצרים הבדל משמעותי בהשפעה התוך עורית.
לפני שהופקדתי בידיה של המטפלת המדהימה מגדס, סימה לא שוכחת לצלם אותי.. אין טוב ממראה עיניים.
ובכן אחרי טיפול של כ- 45 דק' בהן עוברת מגדס ביסודיות על פני עם 2 זרועות שונות של מכשירים ומסבירה לי בדיוק מה עושה כל אחת מהן, אני יוצאת שוב אל זרועותיה של  סימה שמנציחה אותי 'אחרי'.. ובכן התוצאות היו ניכרות, והשאירו אותי פעורת פה. קווי המתאר של הקמטים שלי טושטשו , הסנטר שלי התמצק וכל זה אחרי 45 דקות בלבד.
כדי לראות תוצאות מיטביות צריך לעבור סדרה של פוטו Rejuvenation אחת לשלושה שבועות- חודש תלוי במצב העור של המטופלת למשך כחצי שנה.

בנוסף מציעה הלגה רקנטי במכון עוד מגוון טיפולים לבעיות עור שונות כגון: פצעי אקנה בפנים, בגב,, נימי דם, צניחת העור, קמטים, רפיון פנים וצוואר,הצערת העיניים (עיגולים כהים ושקיות מתחת לעיניים ) טיפולי פנים מתקדמים, חורים, חטטים, צלקות בפנים, כתמים בפנים אחרי פצעים, צמצום נקבוביות פתוחות, פתרונות לעור פנים יבש, שומני, צלוליט, הצרת היקפים ושומנים תקועים לאחר לידה ועוד.

כתובת: רח' בן גוריון 4 , ראשון לציון. טלפון:1-800-288-266 , helga.co.il

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים