ילדים

הסוף לשאלה של מי הבקבוק…

17 ביוני 2016
  • הסוף לשאלה של מי הבקבוק…
  • הסוף לשאלה של מי הבקבוק…
  • הסוף לשאלה של מי הבקבוק…

למי הסיטואציה הבאה מוכרת? נכנסת לגן הילדים של ביתי … על השולחן מוצבים להם 30 ומשהו בקבוקים. רובם זהים.. לכו עכשיו ותחפשו איזה מהבקבוקים שייך לילדכם?זו הסיבה שכל כך התלהבתי שנתקלתי במוצר הלא פחות מגאוני – באבוקי .
באבוקי הוא מוצר חדשני, ייחודי, נעים, גמיש, רך למגע וחשוב מכל – אסתטי ויפה. ולמה הוא כל כך גאוני?
זהו חבק דמוי צמיד שעשוי מסיליקון, המיועד לסימון בקבוק עם תמונה ושם הילד. כך הילד תמיד יכול למצוא בקלות את הבקבוק שלו.
לבאבוקי יש יתרונות רבים : החבק מעוצב בצורת צמיד וניתן להלביש אותו על הבקבוק בקלות וביעילות, ניתן להעביר את החבק מבקבוק לבקבוק בפשטות ובמהירות, החבקים מתאימים לכל סוגי כוסות השתייה ובקבוקי התינוק והילדים (ואף למגוון רחב של בקבוקי ספורט למבוגרים), החבק ניתן לשימוש חוזר ורב פעמי, באבוקי מיוצר מסיליקון איכותי, שמאריך ימים, עמיד במים, בחום וקור והכי חשוב – ניתן לנקות אותו במדיח כלים ולשמור אותו במקרר (כניסה למדיח ללא הקפסולה כדי לא לפגוע בתמונה).
ה"באבוקי" הוא פרי פיתוחה של אם, שניסתה את הפתרונות הקיימים בשוק לסימון בקבוקים, אך אף לא אחד מהם נתן לה מענה אופטימלי. עד שיום אחד החליטה לעשות מעשה וכך הגיח לעולם הבייבי שלה – באבוקי.
באבוקי כולל את תמונת הילד ועמיד לאורך זמן רב. לבאבוקי מקום המיועד להכנסת קפסולה עם תמונת הילד, ומותאם לילדים בכל הגילאים – כולל תינוקות, שיוכלו כבר מהיום הראשון לשימוש לזהות את עצמם ואת הבקבוק שלהם באופן וודאי, מה שיאפשר להם לגשת לבד לבקבוק בלי שיגישו להם, להיות יותר עצמאים ובעיקר – ליהנות ולשתות הרבה מים .בנוסף בזכות העיצוב הצבעוני, המוצר יעזור להם ללמוד צבעים ושמות בקלות .
את המוצר ניתן להזמין באתר www.babuki.co.il ולראות הדמיה ממוחשבת שלו עם העלאת תמונה של ילדכם.
החבק מגיע לבחירתכם ב – 3 צבעים כחול, ורוד ואדום. מחיר: 39.90 ₪ בהזמנת 3 רק 33.30 ₪ בלבד ליחידה.
באבוקי – צמיד סיליקון המיועד לסימון וזיהוי בקבוק עם תמונה ושם

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים