ילדים

הפעלת יום הולדת מקורית – סדנה להכנת סבונים

5 בדצמבר 2016
  • הפעלת יום הולדת מקורית – סדנה להכנת סבונים
  • הפעלת יום הולדת מקורית – סדנה להכנת סבונים
  • הפעלת יום הולדת מקורית – סדנה להכנת סבונים

תסכימו איתי שמסיבות יום הולדת כבר מזמן הפכו להפקה מוגזמת ותחרות 'למי יש יותר XXX' בין ההורים. יחד עם זאת, אם אני כבר משחקת את המשחק הזה אני כן רוצה שהאירוע של הבנות שלי יהיה מוצלח. אז מה עושים אחרי : קוסם, בלונאית, מסיזומבה והפעלה של 'אבירי השולחן העגול' שברתי את הראש… מה הלאה?

מה עושים כדי שיהיה יצירתי, מהנה, מקורי. התשובה הגיעה אלי אחרי שרשמתי את ביתי  לסדנה להכנת סבונים והשקפתי עליה מרחוק… ישר הבנתי שעליי כאן על משהו. וכך יצא שיום ההולדת 10 של ביתי המתוקה ושתי חברותיה המתוקות לא פחות נחגג כ'סדנה להכנת ממתקים סבונים' בהנחייתה של עדנה נגר.

עוד לפני האירוע עדנה שלחה מסמך מסודר כיצד להכין את המקום למסיבת יום הולדת סבונים חדר הפנאי נערך עם שולחנות וכיסאות ועליהן מפות פלסטיק וקלט כ- 30 ילדות בנות 10 שהתיישבו, לא לפני שחגו סינרים חד פעמיים ועדנה, הסבירה להם את כלליי ה'עשה ואל תעשה' כשמכינים סבון. במשך שעתיים שלמות החזיקה אותם עדנה מרותקות, פעילות ויצירתיות – מכינות מגוון של דברים מארטיק מסבון, מלח אמבטיה, סוכריה על מקל עם נצנצים, עוגית סבון שנראית כמו הדבר האמיתי, כאשר לכל מוצר הן בוחרות צבע וריח בהתאמה. האירוע חלף לו מבחינתי במהירות שיא. בסופו עדנה חילקה להן שקיות אורגנזה לתוכן הכניסו בגאווה גדולה את השלל הרב שיצרו. עופרי וחברותיה אביב וירדן היו בעננים – אז כנראה שהצלחנו.

שלא תגידו שלא אמרתי, עדנה מאוד יצירתית עורכת הפעלות נוספות לימי הולדת ועוד, מוכרת ערכות שניתן לעשות בעצמכם בבית. ממליצה בחום לבקר בחנות שלה ב'מרמלדה מרקט' https://market.marmelada.co.il/haftaot

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים