ילדים

כוסות הפלא מבית MUNCHKIN

5 ביולי 2016
  • כוסות הפלא מבית MUNCHKIN
  • כוסות הפלא מבית MUNCHKIN
  • כוסות הפלא מבית MUNCHKIN

חברת BBK, (ב.ב. שיווק ומסחר בע"מ) היבואנית הבלעדית של מכלול מותגים מובילים בעולם התינוקות והילדים עד גיל שנתיים, משיקה בישראל 2 מוצרים חדשים מבית המותג MUNCHKIM (מנצ'קין). חברת מנצ'קין , מובילה בעולם בפיתוח מגוון מוצרי האכלה במטרה לסייע באורח החיים העמוס פעילות בעידן המודרני ולהפוך את זמני הארוחה מהנים יותר עבור ההורים והילדים כאחד.

בקטגוריית כוס מעבר / גמילה מבקבוק: כוס הפלא 360 וכוס קשית פטנט משקולת, הכוסות ללא ביספינול A.
כוס הפלא 360, מאפשרת לקטנטנים לשתות כמו גדולים, מכל מקום בשפה של 360 מעלות.
פעמים רבות הקטנטנים רוצים לחקות אותנו המבוגרים ולשתות מכוס בדיוק כמונו. בדיוק על צורך זה, עונה כוס הפלא 360 מעלות, שתוכננה במיוחד בכדי לסייע לילד לעבור משתייה מבקבוק לשתייה בספל רחב – מבלי שהנוזל בכוס יישפך.
כיצד?
כוס הפלא 360 מאפשרת לילדך לשתות באופן טבעי מכל מקום בשפה סביב שפת הכוס (360 מעלות) מבלי שהנוזל בכוס יישפך או ינזל. הכוס מצוידת בשסתום מהפכני, בעל מבנה אחיד, קל לניקוי המאפשר שתייה נוחה. המכסה נאטם באופן אוטומטי לאחר השתייה וכך הילד יכול לשתות כמו גדול מבלי שהנוזל ידלוף מהכוס.
בנוסף, כוס 360 מעלות מומלצת על ידי רופאי השיניים בשל העובדה כי הכוס מאפשרת אופן שתייה התומך בהתפתחות הנורמלית והטבעית של שרירי הלשון בפה הפעוט .
ניתן להשיג ב – 4 גדלים ובמגוון צבעים מ -177 מ"ל ועד 296 מ"ל.

כוס פטנט משקולת -מאפשרת לתינוק לשתות מכל זווית ובכל צורת הטייה של הכוס.
כאשר התינוק עובר מבקבוק לשתייה בכוס אימון רגילה, הוא יודע כי כאשר הוא מטה את הכוס למעלה (כפי שנהג לעשות עם הבקבוק), הוא יצליח לשתות את הנוזל שבכוס. נטייה זו, להרמת הכוס אינה מפריעה לשתייה כאשר מדובר בכוס אימון רגילה– אך לא כשמדובר בכוס עם קשית.
החדשנות של מנצ'קין: כוס עם פטנט 'קשית משקולת'. הכוס מצויידת בקשית שתייה גמישה עם "בסיס משקולת" המאפשרת לילד לשתות את הנוזל שבכוס מכל זווית אפשרית, בכל צורת הטייה של הכוס, הודות למשקולת הבסיס שמשאירה את הקש בתחתית הכוס כל הזמן.

הכוס מתאימה לשימוש החל מגיל 6 חודשים פלוס, קלה ונוחה לשימוש וכוללת מברשת לניקוי קל ונוח של הקשית. מכסה עליון של הקשית נפתח ונסגר בקלות. תכולת הכוס: 207 מ"ל ובצבעים : כחול, ירוק, ורוד וכתום. ללא ביספינול A

מחירן של 2 הכוסות הינו: 59.90 שקלים וניתן להשיגן ברשתות המובילות למוצרי תינוקות, בחנויות המובחרות ברחבי הארץ ובאתר החברה www.bbk.co.il

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים