לייפסטייל מתנות

מדריך למשתמש בכרטיס אשראי נטען

29 בנובמבר 2017
headerHE

חודשים נובמבר ודצמבר נחשבים לתקופה החמה ביותר בקניות באינטרנט. החנויות הגדולות ברחבי העולם מציעות מוצרים בהנחות ענק, וגם אנחנו הישראלים כבר מרגישים את הכיס . דואר ישראל נערכה לתקופה זו ומציעה פתרון מצוין למי שמעוניין לרכוש בביטחון ברשת ולא לחשוש מפריצות אבטחה וגניבת כרטיסי אשראי ופרטי מידע חשובים
מה זה כרטיס ויזה נטען ולמה הוא טוב?
יש אנשים שאין להם כרטיס אשראי בינלאומי ולכן הם לא יכולים לבצע רכישות דרך האינטרנט באתרי אינטרנט בחו"ל.
על מנת לשמור על הביטחון שלכם הדרך הבטוחה ביותר היא לא להכניס פרטי אשראי או לתת כל גישה חשובה אחרת לאתרי אינטרנט.
גם אתרים מאובטחים וגם חיבור אשראי או לפייפאל חושפים את הצרכן בדרך זו או אחרת לפריצות ולאנשים שיבצעו עסקאות דרכיכם.
לכן עדיף לנקוט אמצעי זהירות וכאן מגיע הפתרון של דואר ישראל, רכישת כרטיס אשראי נטען על מנת לבודד אתכם מהסכנה ולהטעין את הכרטיס רק כשצריך.
אם אתם טסים לחו"ל כרטיס כזה יכול להועיל לכם מאוד כך שתוכלו להטעין אותו בסוג המטבע שאתם צריכים (יורו, דולר, ליש"ט, שקל ).
אז אסביר בקצרה מה הרעיון מאחורי הכרטיס. כרטיס ויזה נטען מאפשר להטעין את הכרטיס בכסף ולשלם באמצעותו בחנויות פיסיות או באתר אינטרנט. את הכרטיס אפשר להטעין במינימום 250 ₪ ועד 1000 ₪.
בנוסף לכך, על הכרטיס לא מופיע השם של בעל הכרטיס או כל פרט אחר כך שהוא אנונימי וניתן לזרוק אותו בסוף השימוש. עם זאת, הוא לא אנונימי לחלוטין ועוד מעט תבינו למה. על מנת לרכוש אותו צריך לביא עמכם תעודת זהות וכסף.
עימם יש ללכת לסניף דואר ולבקש לרכוש כרטיס ויזה נטען. הנציג יפתח לכם חשבון בבנק הדואר. הכרטיס הינו חינמי , אך צריך לשלם 20 ₪ עבור הטעינה הראשונית כך שאם למשל אתם רוצים שיהיו לכם בכרטיס 500 ₪ , אתם צריכים לשלם 520 ₪ במזומן. לאחר דקות מועטות יהיה בידיכם כרטיס ויזה נטען.

איך בודקים יתרה בכרטיס?
הדרך הטובה ביותר לבדוק את היתרה בכרטיס הויזה הנטען היא באמצעות כניסה לאתר הדואר (יש למלא את שם הכרטיס (שימו לב שהמילה POSTIL והמספר הם מחוברים) והסיסמה הראשוניות היא תעודת הזהות. לאחר ההתחברות תצטרכו לשנות סיסמה עכשיו כשאתם מחוברים, האתר הזה יהיה מעין חשבון בנק הדואר שלכם שבאמצעותו תוכלו לעקוב אחר עסקאות וכמובן לראות יתרה. הטענת כרטיס ניתן לעשות באמצעות העברה בנקאית. להטעין באמצעות אתר האינטרנט של הדואר.
לסיכום, היתרון הגדול של הכרטיס שלא צריך חשבון בנק או כרטיס אשראי בשביל שיהיה אותו. הוא בטוח, מתאים לרכישות בחול ושימוש בכספומט אבל גם לרכישות באתרים בינלאומיים מהארץ. וכמובן אפשר לתת אותו לנוער כי הוא מוגבל בכסף – הם מרגישים גדולים ויכולים לקנות.

 

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים