ילדים

מסיפורי ג"ולי

21 ביוני 2016
שלושה-גליונות

כל מי שהיה מנוי לאצבעוני / מעריב לילדים או עיתון כלשהו , מכיר את הציפייה לקבלת הגיליון האחרון שיצא זה עתה ממכבש הדפוס וממוען לצרכן הכי קטן בבית, את קריעת הניילון והצלילה פנימה לדפים הצבעוניים.

ובכן, לשוק מגזיני הילדים הצטרפה לאחרונה ג’ולי, בעלת הפספורט הכי מרשים בדורה (הישג לא מבוטל). 
המגזין החדש “מכתבים מג’ולי” מציג את הרפתקאותיה של ג"ולי: כל גיליון נפתח במכתב (מנוקד) שהיא שולחת מהמדינה בה היא מבקרת  – מתאילנד, דרך קונקשן באנגליה ועד אוסטרליה. לאחריו תמצאו עמודים גדושים במשחקי חשיבה ואתגרים לקוראים חכמולוגים בגילאי בי”ס יסודי. והאמת? גם להוריהם, שעד היום לא ידעו איך נוצר דגל בריטניה, או מתי הגיעה הפיצה לאיטליה. יש חידות חשבוניות, תשבצי הגיון, סודוקו (קשה!), שאלות טריוויה (הידעתם מתי נסגר הדיוטי פרי?), פינות ספורט וחלל, “חידני” – חידה מאוירת מאת דני קרמן הגדול, מדור מדעי של מכון דוידסון (מבית מכון ויצמן), מתכונים להכנת מאכלים מקומיים (הצעה לכותרת – “על השולחן פעילות”), ואפילו שיחון למילים שימושיות . בעמוד האמצעי תמצאו מפה מבריקה של המדינה בה ג’ולי מבקרת וגם מדבקה שאפשר להדביק בדרכון קטן, ומי שממלא אותו זוכה במדבקת הנוסע המתמיד. את המגזין היצירתי והמעשיר בידע הזה, פיתח אופיר שמיר-כספי, אב ל-4 ודור שלישי למחברי תשבצים ואתגרי חשיבה (חוברות “ניקוי ראש ענק” שאתם קונים בנתב”ג… זה בזכותו), ועורכת בת זוגו ענבל, שעוסקת בטיפול רגשי באמצעות משחק; ושניהם יחד מצאו המון דרכים לעורר סקרנות, למידה וחקירה מהנה. לפני הטיסה הבאה תוכלו להזמין גיליון רלוונטי ליעד, לתת לילדים לחוות הכל ב"שידור חי" יחד עם ג’ולי ולשמור למזכרת כיומן-מסע.

לפרטים נוספים :  058-5454448 או באתר האינטרנט http://www.lettersfromjulie.com/ או רכישת גיליונות בודדים בחנויות סטימצקי וצומת ספרים ברחבי הארץ.

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים