לייפסטייל

AHAVA מציגים סדרת טיפוח עם פטנט המשמש כמגן ביולוגי פעיל

27 במאי 2017
Mineral-Radiance-AHAVA-4

סדרת הטיפוח החדשה פותחה במטרה להגן על העור מפני נזקי הזיהום האורבני המאתגרים אותו מידי יום, להמריץ עור עייף ולטעון אותו באנרגיה ולהעניק לעור חיוניות וזוהר בזמן אמת.
הסדרה מציעה ארבעה מוצרים עם OsmoGuard™, פטנט בלעדי ל-AHAVA .
הסדרה נוצרה על מנת לתת מענה למחלה המאה לטענת אהבה, של זיהום סביבתי – המחלה של המאה. בחרה בדקו מה מטריד את הצרכנים והתשובות שקיבלו ירידה ברמת האנרגיה של העור, סימני עייפות, גוון עור עמום וחסר זוהר. העור "משלם" על אורח חיים עמוס וקדחתני וסביבה אורבנית מזהמת. השמש וגורמי לחץ סביבתיים מחלישים את ההגנות של העור גורמים לתאים לאבד את היכולת שלהם לייצר אנרגיה, ולהאט את תהליך ההתחדשות שלהם.
זיהום אויר משמעו חדירה של מזהמים לסביבת המחייה הטבעית שלנו. זהו מצב כולל שבו לאוויר נוספים חומרים כימיים וביולוגיים שאינם נכללים בהרכבו הטבעי, ושחומרים אלה תוקפים את העור, פוגעים בבריאות, מייצרים רדיקלים חופשיים, גורמים לדלקות, אלרגיות, ונזק ל-DNA התאי. מתקפות רבות, יותר ממה שהעור יכול לשאת. במרבית הערים בעולם איכות האוויר נמוכה ממה שנחשב בריא והזיהום הולך וגובר. חלקיקי זיהום האוויר מהווים גורם ישיר להזדקנותו המוקדמת של העור. בהתאם לכך גוברת הדרישה למוצרים המסייעים בהגנה על העור מפני נזקי סביבה ותומכים בחידוש האנרגיה.

ג'ל ניקוי מינרלי ממריץ זוהר 100 מ"ל Mineral Radiance Cleansing Gel
תכשיר ניקוי נטול שומן ונטול סולפט המטהר את העור ומנטרל בעדינות גורמי גירוי חיצוניים, לעור זוהר, רגוע ורענן. מועשר ב- OsmoGuard™, מגן על העור מפני זיהום אורבני. מכיל שמן חוחובה ו-Signaline S™, הממריץ את העור בזמן הניקוי, מנקה את העור ביסודיות ואינו מותיר דבר מלבד ניצוץ של זוהר רענן. 89 שקל.
מסכת DETOX בוץ מינרלית 100 מ"ל Instant Detox Mud Mask
פתרון אנטי-זיהום מידי. מועשר ב- OsmoGuard™, טיפול עשיר במינרלים זה עם בוץ מים המלח מחזק את העור מפני זיהום אורבני. בתוך 2 דקות בלבד, Instant Detox Mud Mask מרככת, מטהרת ומרגיעה את העור, מעדנת קמטים ומגנה על הרעננות הזוהר של העור. מכילה Venuceane™, המגביר את פעילות הטיהור הטבעית של העור.139 שקל.

קרם יום ממריץ זוהר SPF15 100 מ"ל Energizing Day Cream UVA/UVB/IR
הממריץ היומי של העור. קרם ממריץ זה משקם את הזוהר של העור ומחדיר לו אנרגיה. Osmoter™ ו- Signaline S™ המוגנים בפטנט של AHAVA, בנוסף למינרלים פעילים, פועלים באופן מתואם כדי להגביר את האנרגיה של תאי העור, להמריץ זוהר ולהעניק לעור רוגע ובריאות. מועשר ב- OsmoGuard™, הוא מגן על העור מפני זיהום, קרינה אולטרה-סגולה ואינפרא אדומה. 235 שקל.

קרם לילה להפגת מתחים 50 מ"ל Overnight De-Stressing Cream
מחדש הנעורים הלילי של העור. קרם מרגיע זה מחדיר לעור תמריץ של לחות ואנרגיה מזינה, לשנת לילה נפלאה. מועשר ב- OsmoGuardTM, הוא מסייע לתקן נזקים ולהרגיע את העור מפני מתח וזיהום יומיומי העלולים לגרום להזדקנות מוקדמת. מכיל VenuceaneTM, מרכיב מגן רב עוצמה הפועל בשינה, ומעניק לעור את המנוחה והרוגע לו הוא זקוק. 235 שקל.

כבר למעלה משבוע שאני מטפלת בעור הפנים שלי במוצרי הסדרה החדשה של אהבה ואני אכן מאוהבת. הריחות של המוצרים ממש טובים, קלילים, רעננים כמו שאני אוהבת. העור שלי חזר לחייך, הוא נהיה יותר גמיש , זוהר וחי. גם הפעם אהבה הבטיחו וקיימו. מומלץ בחום!

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים