לייפסטייל

אורית ארגמן פדידה – cape girl

26 בינואר 2016
  • אורית ארגמן פדידה – cape girl
  • אורית ארגמן פדידה – cape girl
  • אורית ארגמן פדידה – cape girl

נושא ההופעה החיצונית חשוב לרובינו. אנחנו סבורות כי יש לנו את היכולות לבצע בחירות נכונות מבחינה אפנתית ולסגל לעצמנו סגנון מתאים. אך, ישנן מספר סיבות שבגללן שירותיה של סטייליסטית אישית המציעה שירותי סטיילינג אישי יכולים להיות אופציה טובה ומועילה גם עבור מי מאיתנו שחושבת שהיא מבינה באופנה. שירותי סטיילינג אישי יכולים להיות הדבר הכי טוב שקרה לכן. העין המקצועית של סטייליסטית מיומנת יכולה לתפוס את היתרונות והחסרונות של גופכם ופניכם ולהתאים להם מלתחה שתעזור לכן להיראות מעולה. השיפור במראה החיצוני משפר את יכולתנו להתנהל בחברה ולהרשים.
אורית ארגמן פדידה, יועצת ומנחת סדנאות סטיילינג, מעידה על עצמה ככזו שתמיד אהבה בגדים. פריט הלבוש האהוב עליה הוא שכמייה (cape), ומכן מקור שם הבלוג שלה – cape girl. אביזרי הלבוש השונים הם בעיניה יצירה תרבותית שמהווה כלי מצוין עבורנו לבנות ביטחון עצמי, ליצור תקשורת עם הסביבה ולייצר אמירה אישית. היא מאמינה שבעזרת הכרת העקרונות המרכזיים, הבגדים יכולים לסייע לכל אחת ואחת להשיג את המטרות שלה. הזמנתי את אורית להציץ לי לארון ולייעץ לי מה מחמיא לי ומה פחות. אורית נכנסה אלי הביתה, כבר מהרגע הראשון הבנתי שבחרתי במדריכה הנכונה, אורית היא פשניסטה בכל רמ"ח איבריה. כשנכנסה לדירתי לבושה בצורה מתוקתקת, ניכר כי ניחנה בטעם אישי משובח – כל פריט ופריט נראה שהותאמו בקפידה ובמלאכת מחשבת אך יחד עם זאת היא נראתה טבעית ולא מתאמצת.. המראה שלה גרם לי לא להוריד ממנה מבט מעריץ. קיוויתי שהשהות אתה באותו חלל תעביר גם לי חלק מהטעם המשובח הזה.
אורית פצחה בניתוח מבנה הגוף שלי, הסבירה מה יהיה נכון לי ואיך יהיה נכון ללבוש אותו, עברה על שלל פרטי הלבוש השונים שיש בארון ולא פסחה גם על האביזרים – שגם הם חיוניים ביותר לייצור מראה כללי נכון, אותו אני רוצה לשדר. אחרי מבט על הארון ממנו ניסתה אורית להפיק את המירב, היא יצרה רשימה של פריטים הכרחיים להשלמת המלתחה ושלחה לי מסמך מסודר המסכם את המסקנות שלה עם כללי עשי ואל תעשי שממש מסייעים לי עכשיו בבואי לבחור מה ללבוש. בזכותה סדר פסח הגיע מוקדם יותר השנה ונפטרתי ממספר פריטי לבוש שלא עברו את הסינון שלה ופחות מחמיאים לי.
אורית הסבירה לי שניתן להמשיך למפגש נוסף שכולו קנייה יעילה וחכמה, כזו שלדברי אורית תספק בגדים מגוונים והכרחיים התואמים לסגנון החיים שלי ולאישיות שלי וכמובן תואמים את המסר שאני מעוניינת לשדר.
מלבד סטיילינג אישי שכולל – ארגון מלתחה, ליווי קניות או סטיילינג משולב אורית מעביר סדנאות והרצאות בנושא.
בנוסף, אני ממליצה בחום ומזמינה את כולן לקרוא את הבלוג המרתק והצבעוני שלה בו היא מדגמנת לוקים עכשוויים וכותבת על טרנדים שכולנו צריכות להכיר.
Cape girl סטיילינג אישי וסדנאות

אולי יהיה לך מעניין לקרוא עוד

    שינוי גודל גופנים